Aralık 23, 2016

Gizlilik ve Güvenlik

Kişisel Bilgilerin Toplanması Korunması ve Kullanılması

Dil Öğreniyoruz sitesini ziyaret amaçlı kullanan kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep edilmemektedir. Ancak Dil Öğreniyoruz Dil Eğitim Sistemini ücretsiz denemek isteyenlerden Ad – Soyad, Telefon, E-Posta adresi ve hizmeti satın almak isteyenlerden aşağıdaki bilgiler istenmektedir.

Ad – Soyad

Adres Telefon

E-posta adresi

TC Kimlik Numarası

Kullanıcılara, satın aldıkları kurslar için fatura kesileceği ve vereceği kişisel bilgilerin doğruluğu belirlemek için kendilerinden TC Kimlik Numarası istenmektedir. Kullanıcılardan istenen kişisel bilgiler, adli makamlar tarafından istenmediği sürece üçüncü kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmaz.

Kullanıcının kurs satın alırken verdiği kredi kartı bilgileri sistemde tutulmaz. Dil Öğreniyoruz maillerine iletilen istek ve sorular sadece bu mail hesaplarında tutulmaktadır.

Sistem Güvenliği

Dilogreniyoruz.com sayfası üzerinden gerçekleştirilen tüm satın alma işlemleri İyzico Ödeme sayfası üzerinden yapılmaktadır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası 128 bit SSL sertifikalarını kullanmaktadır. Kullanıcı Bilgilerinin Doğruluğu ve Güncellenmesi Siteden hizmet alırken verdiğiniz tüm bilgiler doğru olmalıdır. Aksi takdirde satın alma işlemine geçemezsiniz. Siteden hizmet alırken girdiğiniz kişisel bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olduğunda (adres vb.) bu bilgileri güncellemeyi taahhüt etmiş olursunuz.