Garanti, İptal ve İade Koşulları

İptal ve İşlemleri

Tüm kullanıcılar Dil Öğreniyoruz Dil Eğitim Sistemine başlamadan önce deneme aramalarına katılırlar. Bu arama Dil Öğreniyoruz‘un ne olduğu, sunulan hizmetin nelerden oluştuğu ve sistemin işleyişi hakkında kullanıcının bilgi edinmeleri için yapılmaktadır.

Dil Öğreniyoruz’dan hizmet satın almaya karar vermiş olan kullanıcılar; deneme aramalarına katılmış, sunulan hizmeti ve bu hizmetin ne olduğunu anlamış ve bu ürünü kabul etmiş demektir.

Dil Öğreniyoruz’dan yapılan alış veriş tamamen kullanıcının bilinci dâhilinde gerçekleşmektedir. Ayrıca Dil Öğreniyoruz, Kullanım Sözleşmesi maddelerinden herhangi birinde belirtilen kuralın/kuralların ihlal edildiğini görmesi durumunda kullanıcının satın aldığı hizmeti durdurma hakkına sahiptir.

Dil Öğreniyoruz durdurulan hizmeti vermeme hakkına sahiptir. Bu nedenle satın alınan ya da durdurulan paketlerin iptali veya iadesi söz konusu değildir.

Garanti Koşulları

Dil Öğreniyoruz’un kullanıcısı olmaktan doğan, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek,nedensel veya tesadüfî gelir ve menfaat kayıpları, işe zorunlu ara verilmesi, program veya diğer verilerin kaybedilmesi gibi durumlardan Dil Öğreniyoruz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Dil Öğreniyoruz olduğu şekli ile kullanıcıya sunulmuş olup, yukarıda bahsedilen durumların meydana gelmeyeceğini veya içeriklerin tam, doğru ve kullanışlı olduğunu taahhüt etmez. Yine Dil Öğreniyoruz hiçbir şeye bağlı olmaksızın içeriğinin tamamını veya bir kısmını değiştirmeye, kaldırmaya veya yenisini eklemeye yetkilidir.

Dil Öğreniyoruz aylık sadece 2 ders ertelemesi yapabilir ve bu dersler için en az 3 saat önce bildirilmesi gerekmektedir. Aksi durumda ders ertelemesi yapılamamaktadır.

Top